+90 532 666 01 84

Logo Entegre, Bağımsız Yazılım Çözümleri ve Web Tasarım Hizmetleri Sunar...

Artı Logo bağımsız ve entegre yazılım hizmetleri sunmak, Logo programları destek-danışmanlık hizmetleri için 2009 yılında faaliyete başladı.

Yazılım şirketi olmaktan daha çok yazılım Ar-Ge ekibi gibi çalışmayı tercih eden Artı Logo, Logo Ticari programlarının eğitim-destek, satış gibi hizmetlerin yanısıra işletmelere özel entegre çözümler geliştirmektedir. Logo programları konusundaki tecrübeyi yazılımla birleştirerek piyasada birçok başarılı çözüme imza atmıştır. Bu çözümleri sadece Adana ve  çevre iller değil tüm Türkiyeden müşterilerle buluşturabildi.

Birçok bağımsız proje geliştiren ekibimiz yazılımın zirvesinde .Net teknolojilerinin tüm imkanlarından yararlanabilmektedir. Bu birimkilerini yine kurumlar için sarfetmeye hazır. Basma kalıp halinde piyasa yazılım sunmaktansa kurumlar için özel yazılımlar gelitirerek direk hedefe ulaşmayı benimsemiştir.

Günümüzde Mobil cihazların ve web teknolojilerinin önemini biliyoruz. Bu konularda teknik donanımız tam olarak her gün değişen rekabet ortamında yerimizi almış durumdayız.

Hızla gelişen teknolojiyle birlikte kendi gelişimini devam ettiren ekibimiz; edindikleri bilgi birikimini bizimle çalışan firmalara uygulayarak onlarında teknolojik alt yapı ve organizasyonlarını güçlendirmektedirler. Birlikte çalıştığımız kurumlara müşteriden daha çok iş ortağı gözüyle bakmaktayız.

Hız ve zamana riayet konusuna özellikle dikkat etmekteyiz.

 

Yukarı